ART / Etchings etc / Color etchings 13004340
nr 1300 4340
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Pär Gunnar Thelander (b. 1936), Sweden. "Elementära former". Mapp med 3 färgetsningar. Signerad 103/150. Haskel 150 -152. Sheet: 52x60 cm,
COLOR ETCHINGS, "Elementära former". Mapp med 3 färgetsningar. Signerad, numrerad 103/150. Haskel 150 -152. Bladets mått: 52x60 cm
2000
SEK 1500
Monday January 13 2020
at 20:46:53
8/1 20:43:19
Pär Gunnar Thelander
Read more about Pär Gunnar Thelander